Infolinka 7:00 - 22:00
+420 720 221 398

Podporujeme neziskové organizace

Podporujeme neziskové orgranizace

kuřátkoJe nám ctí patřit mezi společnosti, které pomáhají lidem v nouzi. Naše firma podporuje neziskovou organizaci Pomozte dětem. Děti jsou budoucností každého národa a je potřeba myslet na jejich blaho. Pokud chcete pomáhat ohroženým nebo znevýhodněným dětem, stačí si objednat jakýkoli překlad nebo tlumočení z naší nabídky a 10,- Kč z každé objednávky půjde právě na jejich pomoc.

 

Kde ještě pomáháme

Aktivně pomáháme i na dalších místech a přinášíme pravidelné finanční dary pro nadaci Výsledek obrázku pro dobry andel logoDobrý Anděl. Snažíme se tak přinést naději i do rodin s vážně nemocnými dětmi, které se bez cizí pomoci neobejdou.

Žijeme v rychlé a zaneprázdněné době, ve které si málokdo najde čas na sebe, natož na druhé. Pokud s námi budete spolupracovat budete se i vy podílet na tom, aby byl svět zase o něco krásnější a dostalo se pomoci lidem, kteří ji skutečně potřebují.

 

Pomoc na Erotickém veletrhu

Každoročně pořádáme Erotický veletrh, kde aktivně propagujeme Českou společnost pro AIDS pomoc. Zdarma poskytujeme prostory pro anonymní testování, které využívá stovky návštěvníků. Aktivně také propagujeme tuto neziskovou organizaci na našich reklamních kanálech.

525_csap-new