Infolinka 7:00 - 22:00
+420 720 221 398

Webový copywriting

Neodborné texty

My a náš tým copywriterů nabízíme psaní tohoto druhu textů na vámi zvolené téma. Využití tohoto textu je potom na vás. Naši copywriteři jsou připraveni rozepisovat jakékoliv téma a to do rozsahu, který si sami stanovíte.

Samozřejmostí je i dodání v domluvený termín, gramatická a stylistická bezchybnost textu a další parametry, které si dopředu stanovíte. Naši copywriteři se výzvy nebojí a proto jim nebude cizí psaní na rozličná témata, ať už se bude jednat o techniku, návody, technické spisy nebo jakékoliv jiné téma, které vyžaduje zmíněné studium, a informace k němu jsou těžko dohledatelné.

Cena za odborný text

Cena neodborných textů je u nás stanovena na 290 Kč za normostranu, přičemž v případě dlouhodobější spolupráce nebo delšího textu lze cenu individuálně snížit. Pokud tedy chcete vyplnit svůj magazín, webový portál nebo e-shop dobrým, čtivým a profesionálním textem, neváhejte se obrátit právě na nás. Zvolte si své téma nebo prostě jen zadejte cílovou skupinu, které by měl být text adresován, a nechte nás, abychom se postarali o zbytek.