Infolinka 7:00 - 22:00
+420 720 221 398

Velkoobchod

Spolupráce

Náš e-shop nabízí různé druhy spolupráce a to jak pro malobchodní a velkoobchodní firmy tak i provozovatele internetových stránek a pořadatele propagačních akcí.

Velkoobchod

Všechny naše produkty poskytujeme i velkoobchodně a tím pádem mnohem výhodněji. Pokud tedy zakládáte obchod s podobnými produkty, kontaktujte nás na fotion(zavináč)email.cz. Uveďte prosím své IČ a fakturační údaje.

Dropshipping

Pokud vlastníte nebo zakládáte e-shop, pak vám nabízíme spolupráci prostřednictvím dropshippingu. V rámci uzavřené smlouvy můžete nabízet vybrané produkty ve vašem obchodu. Nepotřebujete žádný sklad ani logistické oddělení. Zařídíme balení i odeslání balíku. Vaše práce spočívá pouze v získávání zakázek. Provize z prodeje činí 10-50%.

Většinu zboží máme skladem a objednávky expandujeme každý všední den do 18:00.
Za balné si účtujeme u dropshipping objednávek 25,- Kč/balík.

 

Provize

Další nabídka spolupráce spočívá v propagaci našeho sortimetnu. V tomto případě vás odměníme procentuální provizí z vytvořených objednávek. V případě zájmu vám poskytneme podrobnější informace a přesné marže, ty se pohybují od 10 do 50 %.

 

Podpůrné akce

Pořádáte společenské akce nebo večírky? Pokud návštěvnost vaší akce přesahuje 500 účastníků, nabízíme sponzorské dary v podobě erotických pomůcek do tomboly. Požadujeme umístění našeho loga na plakátech, bannerovou a video reklamu v místě konání a místo pro prezentaci našich produktů. Na akci přijede naše hosteska, která prodává tobolu, a předvádí erotické pomůcky.

 

Reklama

Pokud jste spokojeni s našemi službami nebo se vám jen líbí náš obchod prosím umístěte banner na vaše na stránky.